Oferta
 
Serwis Diesla w Warszawie

Nasz warsztat zajmuje się naprawą wtryskiwaczy w pojazdach nowych i używanych. Pompa paliwa, dobrze użytkowana, nie powinna sprawiać problemów przez długie lata, ale nie można lekceważyć drobnych awarii i przecieków. Prowadzą one bowiem do późniejszych awarii.
 
Serwis pomp wtryskowych

- naprawa pomp wtryskowych
- naprawa systemów paliwowych marki Bosch oraz Denso
- naprawa wtrysków w systemie common rail
- naprawa pomp VP
- naprawa pomp sterowanych elektronicznie
- naprawa pomp mechanicznych Bosch VE i Bosch TDI
- diagnostyka komputerowa
- pomiar poziomu sprężania w cylindrach

 
POMPY WTRYSKOWE

 
Regeneracja pomp wtryskowych w Warszawie

Serdecznie witamy wszystkich właścicieli aut z silnikiem Diesla na naszej stronie internetowej! Jeśli szukają Państwo fachowej diagnostyki samochodowej, to dobrze Państwo trafili! Diesel Serwis oferuje pomoc w zakresie naprawy pomp wtryskowych oraz wtrysków. Po szczegóły kontaktowe zapraszamy do zakładki „kontakt”.
Sprawdzony serwis Diesla

Jedną z naszych specjalności jest regeneracja wtryskiwaczy. Wysokie umiejętności oraz zaplecze techniczne pozwalają nam na zagwarantowanie dużej precyzji w tym zakresie. Legitymujemy się ponad dziesięcioma latami doświadczenia. To wystarczająco długi okres czasu, aby zebrać potrzebne doświadczenie oraz skompletować kadrę pracowników składającą się z doświadczonych fachowców. Oczywiście nie muszą nam wierzyć Państwo na słowo. Najlepiej o naszych umiejętnościach świadczy szerokie grono zadowolonych Klientów, które z roku na rok wciąż się powiększa.
Diagnostyka samochodowa

Klienci wybierają nas, ponieważ wiedzą, że pracujemy zawsze solidnie i starannie oraz proponujemy atrakcyjne, niskie ceny, a także dogodne rabaty. Posiadamy najnowocześniejsze zaplecze sprzętowe, a wszystkie powierzone nam naprawy i przeglądy okresowe staramy się realizować szybko i rzetelnie.


Zapraszamy do
naszego sklepu

Oraz na
nasz fanpage

WRÓĆ
ZAMKNIJ